اردوی شناخت هفتمی ها در پایگاه تابستانی سلام صادقیه

بهتر از این نمیشد بعداز چندین روز تعطیلی بازم اومدیم مدرسه،باورمون نمیشد که روز اول مدرسه اونم تو مدرسه جدید میتونه اینقدر قشنگ و با حال بشه که شاید آخر وقت دلمون نخواد برگردیم خونمون،به هر حال اومدیم مدرسه تو نماز خونه تقسیم بندی شدیم و بعداز دیدن یه کلیپ از فعالیت های مدرسه و حضور غیاب رفتیم سوار اتوبوس ها شدیم.

رسیدیم به اردوگاه عصر انقلاب و رفتیم به سمت زمین چمن، اونجا پس از افتتاحیه و توضیح در مورد بازی ها و مسابقات پیش رو و نحوه انتخاب تیم های برتر شروع به بازی در زمین چمن کردیم. خیلی حال داد همه مسئولینی که با ما اومده بودند در یک گوشه با دانش آموزان مشغول بازی و تفریح بودند.

پشتیبانی کنار زمین رو که نگو خیلی باحال بود تو اون گرما  آب میوه و آب  خنک ، بستنی و … آماده بود و بعداز بازی در زمان استراحت باعث کم شدن شدت گرما می شد.

بعد رفتیم سان فوتسال

تو سالت فوتسال بازم با گروه بندی شروه با بازی فوتبال کردیم و در زمان استراحت می تونستیم پینگ پنگ و فوتبال دستی هم بازی کنیم . یه سری از بچه ها با توپ والیبال و بسکتبال مشغول بازی بودند،ولی ما همچنان فوتبال بازی می کردیم.

در آخر سالن و با انتخاب تیم های برتر نوبت رسید به بازی طناب کشی که با انتخاب تیم برتر به پایان رسید و اومدیم برای مراسم که پس از قرائت قرآن مدیریت محترم مدرسه جناب آقای رمضانی بعداز معرفی همکاران مدرسه و توضیحات در مورد  برنامه های مدرسه جوایز نفرات برتر رو به دانش آموزان ارائه کردند. البته ناگفته نماند که به همه دانش آموزان هدیه  ای به رسم یادبود اهدا شد.

وای داشتم از گشنگی می مردم که رفتیم رستوران اردوگاه جاتون خالی چه جوجه کبابی بود خیلی حال داد.

بعداز نهار رفتیم استخر خیلی حال داد مسئولین مدرسه اومده بودند داخل استخر، با هم آب بازی کردیم و تا انجایی که میشد اونا رو آب داددیم البته ناگفته نمونه که خیلی هم آب خوردیم به هر حال اردوی جذاب و خوبی بود خیلی حال کردیم .

به امید اردو های با حال دیگه در دبیرستان سلام صادقیه دوره اول