راهنمای استفاده از Adobe connect

در این آموزش سعی شده است تا بصورت کامل نحوه اتصال به همایش ورودی جدید های دبیرستان دوره دوم سلام صادقیه که بر بستر Adobe connect ایجاد شده است را با زبانی ساده توضیح دهیم.

۱ - نیاز های ورود به کلاس

برای شرکت در همایش دبیرستان دوره دوم سلام صادقیه که در بستر Adobe connect برگزار خواهد شد ، نیاز به یکی از سیستم ها از جمله کامپیوتر ، لپ تاپ ، موبایل یا تبلت می باشد که بهتر است از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید زیرا در صورت استفاده از موبایل یا تبلت امکان دارد یکسری امکانات را در اختیار نداشته باشید . 
از دیگر ابزار مورد نیاز برای ورود و مشاهده با کیفیت و بدون مشکل همایش اینترنت پر سرعت می باشد به این علت که در صورت به اشتراک گذاشتن صفحه لپ تاپ توسط مدیریت و گفت و گو احتیاج به اینترنتی مطلوب دارد.
ابزار دیگری که برای بهتر ارتباط برقرار کردن در Adobe connect نیاز است ، هدفون می باشد . توجه کنید این ابزار فقط برای بهتر رد و بدل شدن صدا می باشد و الزاما نیاز نیست.

۲ - دانلود و نصب نرم افزار Adobe connect

برای شرکت در همایش ، نیاز است تا شما بسته به نوع سیستمی که از آن استفاده می کنید نرم افزار ادوبی کانکت را دانلود و نصب نمایید. این نرم افزار حجم پایین و نحوه نصب بسیار آسانی دارد البته نصب این نرم افزار با توجه به نوع سیستمی که از آن استفاده می کنید متفاوت می باشد. در زیر لینک دانلود برای انواع سیستم ها آمده است و می توانید با توجه به نوع سیستم خود یکی از آنها را دانلود و نصب نمایید.

۳ - دریافت URL و نام کاربری و رمز عبور

وقتی شما تمام پیش نیاز های قبلی را انجام داده اید و نرم افزار را نصب و اجرا کرده اید حال شما باید URL ( لینک ورود به کلاس ) را در قسمت مربوطه کپی کرده و continue را بزنید ، حال شما روی تب register کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور دریافتی از دبیرستان دوره دوم سلام صادقیه را در محل مربوطه وارد نمایید و وارد کلاس شوید.

خب ، مراحل نصب و راه اندازی تمام شد حال شما وارد کلاس شده اید که برای آموزش نحوه کار کردن با نرم افزار Adobe connect می توانید از ویدئو زیر استفاده کنید.

آموزش Adobe connect نسخه ویندوز

آموزش Adobe connect نسخه اندروید